top of page

A SMS, s.r.o.

A SMS, s.r.o. založil v roku 2002 Richard Szabó, odvtedy SMS predstavuje jednoduchý a jedinečný spôsob ako osloviť nových zákazníkov a byť v priamom, osobnom či platobnom kontakte s existujúcimi zákazníkmi.

Sme trhovým lídrom v poskytovaní interaktívnych SMS služieb a mobilných platieb s priamym pripojením k slovenským mobilným operátorom. V spolupráci s našimi partnermi vieme pokryť nielen CEE región, ale aj celý svet.

Zo širokého portfólia SMS služieb dokážete namixovať správnu a efektívnu komunikáciu, ktorá dokáže akcelerovať Váš biznis. 

Rýchla a bezplatná implementácia a naše mnohoročné skúsenosti sú ideálnou kombináciou na ceste za maximalizáciou Vášho zisku. 

Naše technológie

Disponujeme priamymi šifrovanými pripojeniami k mobilným operátorom, čo zabezpečuje bezpečnú a spoľahlivú komunikáciu medzi zákazníkom a majiteľom služby.

Naše riešenia sú dizajnované pre súčasný online svet a zároveň dostupné aj pre bežného používateľa. Naši partneri k nám svoje SMS môžu generovať prostredníctvom API, môžu použiť WEB formuláre alebo v súčinnosti s nimi navrhneme technické riešenie na mieru konkrétnemu projektu.

Sme si istí, že to ideálne riešenie navrhneme a zrealizujeme aj pre Vás.

O nás v číslach

22 rokov

skúseností

150+

stabilných klientov

150k+

transakciíí mesačne

25 mil.+

SMS ročne

100+

TOP SMS projektov

13 mil. EUR+ 

obrat 2023

Sme hrdými partnermi:

bottom of page